Beslenme

Uyurken Yağ Yaktıran Karışım Tarifi

Vücudunuzu toksinlerden arındırmaya ve yağ yakmaya ne dersiniz? Siz gece uyurken paylaştığımız bu karışım ile vücudunuz yağ yakmaya devam edecek. İşte gece uyurken yağ yaktıran karışım tarifi…

Bu karışım bedeninizdeki atık ve zehirli maddeleri ortadan kaldırmaya yardım oluyor. Ayrıca bedeni kanserli ve toksik bileşiklerden temizler. Sisteminizi arınma, metabolizmanızı hızlandırma, bağışıklık sisteminizi güçlendirme ve kilo verme gibi durumları hızlıca destekler.

Özellikle karın yağlarını eritemeyenler bu doğal karışımdan faydalanabilir. Gece uyumadan önce içtiğiniz de, siz uyurken yağ yakımınız devam eder. Ancak bu karışımı herhangi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza sormadan tüketmeyin. İşte o karışım için malzemeler…

Yağ yaktıran karışım için malzemeler:

Malzemeler:-Yarım limon-1 salatalık-1 çay kaşığı rendelenmiş zencefil-Bir avuç maydanoz-1 su bardağı su

Nasıl yapılır?

Tüm karışımı blender’dan geçirin ve pürüzsüz bir kıvama gelene kadar karıştırın. Karışımınız hazır! Bu karışımı gece yatmadan yarım saat önce tüketin. Belirttiğimiz gibi uygulamadan önce mutlaka doktorunuza başvurun.

Kaynaklar: http://www.milliyet.com.tr/pembenar/galeri/uyurken-yag-yaktiran-karisim-tarifi-2863316

SAĞLIK BAKANLIĞI UYARISI 
Bu web sitesinde yer alan bilgiler,Sağlık Bakanlığı Gıda İlaç Dairesi Başkanlığı yada Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından değerlendirilmemiştir.Herhangi bir hastalık yada hastalık teşhis etmek,tedavi etmek,veya önlemek amacımız yoktur.Bilgiler yanlızca eğitim amaçlı paylaşılmıştır ve tıbbi tavsiye olarak kabul edilmemelidir.Özellikle hamileyseniz,herhangi bir ilaç kullanıyor ve bir tedavi oluyor iseniz,yada tıbbi bir durumunuz varsa bu sitedeki herhangi bir içeriğe başvurmadan önce doktorunuza yada bir uzman hekime başvurmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir